Wnętrze z duszą

Wnętrze z duszą

Żyjemy w niestabilnych czasach, pełnych stresów i napięć. Dlatego większość z nas marzy o wnętrzu, które będzie bezpieczną ostoją, wypełnioną pozytywną energią, z której możemy czerpać siłę do mierzenia się z codziennością.

Sztuka aranżacji

Urządzając swoje wymarzone wnętrze możemy czerpać inspiracje z różnych źródeł, wzorować się na przyrodzie, sztuce. Kopalnią ciekawych pomysł jest Internet. Tworząc swoje wnętrze, by osiągnąć pożądany efekt możemy korzystać z różnych środków wyrazu, bawić się kształtem, kolorem i strukturą.

Warto zaplanować dokładnie każdy detal, pamiętając o tym, by wszystkie tworzyły zgrabną całość. Wybierając różne elementy wystroju zawsze należy brać pod uwagę ich wpływ na  kompozycję, na efekt końcowy. Już starożytni Chińczycy odkryli jak duże oddziaływanie na atmosferę miejsca ma każda część aranżacji i to jak korespondują one ze sobą nawzajem. Jeśli chcesz wykorzystać tę wiedzę możesz zapoznać się ze sztuką planowania przestrzeni feng shui, inspirowaną pięcioma żywiołami natury: drzewami, ogniem, ziemią, metalem i wodą.

Doskonałym, gustownym rozwiązaniem dla niemal każdego wnętrza jest kamień dekoracyjny.

Odkryj piękno kamienia

Wewnętrzny kamień dekoracyjny to propozycja przede wszystkich, dla tych, którzy lubią czerpać inspirację z natury, ale także miłośnicy futurystycznych wnętrz znajdą coś dla siebie.
Ścienne kamienie dekoracyjne z serii Relief są wyjątkową ozdobą, przywodzą na myśl  naturalne materiały – skalne stosy, eleganckie marmury, szczapy drewna.  Najlepiej sprawdzą się w dużych pomieszczeniach, ale dobrze  użyte nadadzą charakteru także i tym mniejszych. Mogą być użyte w aranżacji kuchni, łazienki czy korytarza.

Kamień dekoracyjny podkreśli zarówno piękno rozpalonego kominka jak i wydobędzie  zieleń domowych roślin. Może zarówno ogrzać, jak i ochłodzić pomieszczenie. Za pomocą kamienia możemy ożywić wnętrze, zaakcentować jego fragment.  

Zapoznaj się z ofertą: www.bruk-bet.pl/produkty/kamien-dekoracyjny

Liczy się efekt

Pamiętaj, że to przede wszystkim Ty masz się dobrze czuć w swoim mieszkaniu. Praca w włożona w Twoją przestrzeń sprawi, że przebywanie w niej będzie przyjemne i relaksujące. Nasze otoczenie ma ogromny wpływ na jakość życia, dlatego warto o nie dbać.
Amerykański architekt, Frank Lloyd Wright, uznawany za jednego z największych architektów XX wieku, twórca takich projektów jak na przykład budynek Muzeum Guggenheima w Nowym Jorku, napisał kiedyś: wolność pochodzi z wnętrza. Tak samo, jak w ludziach, tak i w architekturze, to co najpiękniejsze znajduje się  w środku. Nie bójmy się inwestować we wnętrze, dajmy się ponieść twórczej wolności.

Poprzedni artykułStylowe i praktyczne oświetlenie sypialni – co wybrać?
Następny artykułJaki wybrać materiał na zasłony?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj