Stolarka okienna i akcesoria w jednym miejscu

Obecne na polskim rynku funkcjonuje wielu producentów okien, drzwi i związanych z nimi akcesoriów. Obecne są tu zarówno firmy polskie, jak i zagraniczne. Różnią się nie tylko cenami swoich produktów, ale również ich jakością i zastosowanymi w produkcji technologiami. Wśród polskich producentów wyróżnia się powstała w Łodzi firma Fin Tecnic – producent okien i drzwi oraz wszystkiego, co z nimi związane.

FinTecnic – najważniejsze produkty

W ofercie łódzkiego producenta znaleźć można przede wszystkim: okna, drzwi, rolety zewnętrzne oraz rolety i żaluzje wewnętrzne, a także moskitiery i bramy garażowe. Jak więc widać, oferta jest niezwykle bogata i obejmuje wszystko, co związane jest z wyposażeniem domu w okna, drzwi i akcesoria z nimi związane.

Bramy garażowe oferowane przez firmę to bramy segmentowe, które dzięki nowoczesnej konstrukcji i niezawodności znajdują sobie w ostatnich czasach coraz większą grupę zwolenników. Tego rodzaju bramy gwarantują przede wszystkim bezpieczeństwo, ale również wielką wygodę i komfort użytkowania. W ofercie znaleźć można również żaluzje i rolety zewnętrzne. Charakteryzują się one wielką uniwersalnością i możliwością adaptacji do warunków w praktycznie każdym budynku. W kwestii takiej, jak rolety Łódź wydaje się jednym z najlepszych miejsc na ich znalezienie. Za komfort mieszkańców domu odpowiedzialne są również moskitiery wysokiej jakości – wykonane na aluminiowych ramach i w pełni dostosowane do okien producenta.

Okna, jakie znaleźć można w ofercie firmy, to okna pasywne i energooszczędne. To coraz częściej wybierany produkt – zwłaszcza, że właśnie tego rodzaju budownictwo przeżywa w ostatnich latach rozkwit. Pasywne i energooszczędne okna PCV FinTecnic zapewniają komfort i oszczędność energii. Wśród oferowanych okien znaleźć można jednak również inne rozwiązania. Rozwiązanie takie, jak okna aluminiowe Łódź oferuje właśnie w firmie FinTecnic. W podobnej technologii wykonane są znajdujące się w asortymencie firmy drzwi wejściowe. Pełną ofertę firmy znaleźć można na stronie www.fintecnic.pl.

FinTecnic – technologie

Wśród technologii, w jakich wykonywane są produkty FinTecnic na uwagę zasługuje przede wszystkim technologia wykonywania drzwi i okien energooszczędnych i pasywnych. Okna pasywne charakteryzują się wysokim współczynnikiem izolacji, dzięki czemu pozwalają na znaczne oszczędności energii w domach, w których zostały zastosowane. Wykonywane są z wysokiej jakości materiału PVC w technologii wielokomorowej. Za szczelność okien odpowiada system uszczelek – nieco bardziej skomplikowany niż w przypadku tradycyjnych rozwiązań. Całości dopełniają potrójne szyby, z przestrzeniami wypełnionymi gazem szlachetnym. Okna energooszczędne to również okna drewniane Łódź jest tu miejscem, w którym z łatwością można nabyć je w firmie FinTecnic.

Bardzo ciekawym rozwiązaniem stosowanym przez firmę są również bramy segmentowe. Segmenty poruszają się na prowadnicach, które umieszczone są pod sufitem garażu, dzięki czemu uzyskuje się dużą oszczędność miejsca. Takie rozwiązanie jest bezpieczne i wydajne.

Historia firmy

Firma FinTecnic dysponuje dużym doświadczeniem, dzięki któremu jej produkty są polecane i cieszą się zaufaniem klientów. Firma istnieje na rynku już od ponad sześciu lat. Od początku swego istnienia stawia na profesjonalizm i bardzo wysoką jakość wykonania, dzięki czemu dziś staje się jednym z najważniejszych producentów okien, drzwi i przeznaczonych do nich akcesoriów na polskim rynku.

Poprzedni artykułRegulacja okien. W jaki sposób samodzielnie wyregulować okna?
Następny artykułDoceniajmy elegancje systemów ogrzewania

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj