Jak wybrać ciche mieszkanie we Wrocławiu – na którą dzielnicę postawić?

Jak wybrać ciche mieszkanie we Wrocławiu – na którą dzielnicę postawić?

Wrocław jest jednym z najdynamiczniej rozwijających się miast. Dotyczy to zarówno obszaru biznesowego, jak i mieszkalnego. Wiążesz swoją przyszłość właśnie z tym miastem i dlatego szukasz mieszkania? Podpowiadamy, gdzie powstają nowe, ciekawe inwestycje.

Mieszkanie w centrum miasta – czy to dobry pomysł?

Mieszkanie w ścisłym centrum miasta wiąże się z wieloma uciążliwościami – brakiem miejsc parkingowych i hałasem, przede wszystkim w sezonie letnim. Można jednak tego uniknąć, wybierając mieszkanie zlokalizowane w pobliżu centrum, ale w spokojnej okolicy. Nowe mieszkania we Wrocławiu powstają wzdłuż głównej odnogi Odry. Na powierzchni 15 ha, w odległości zaledwie 10 minut od Rynku, powstaje duże osiedle Promenady Wrocławskie.

Gdy zamieszkasz w jednym z lokali wchodzących w skład osiedla Promenady Wrocławskie, będziesz miał blisko do centrum, a jednocześnie popołudnia będziesz mógł spędzać nad wodą. W okolicy nie brakuje również terenów rekreacyjnych. Jeżeli lubisz podróżować rowerem i to właśnie ten środek komunikacji wybierasz najczęściej, to ucieszy Cię fakt, że na osiedlu znajduje się stacja Wrocławskiego Roweru Miejskiego.

Gaj – zamieszkaj wygodnie

Nowe mieszkania we Wrocławiu powstają nie tylko w ścisłym centrum – dobrym przykładem jest osiedle Nowy Gaj, które jest zlokalizowane przy ul. Żegiestowskiej. Nabycie mieszkania w tej części miasta jest szczególnie korzystne z punktu widzenia rodzin z dziećmi i studentów, którzy studiują na Uniwersytecie Ekonomicznym.

Mimo że osiedle Nowy Gaj nie znajduje się w ścisłym śródmieściu, to mieszkańcy nie będą narzekać na brak zajęć i nudę. W sąsiedztwie znajdują się m.in.: aquapark, lodowisko, klub fitness i park z trampolinami. W pobliżu funkcjonuje także wiele placówek edukacyjnych, do których można zapisać najmłodszych członków rodziny.

Gdy szukasz spokojnej okolicy – Kameralna Klecina

W połowie ubiegłego wieku Klecina była jedną z podwrocławskich wsi. Dziś to jedno z wrocławskich osiedli, które zostanie docenione przede wszystkim przez osoby poszukujące spokojnego miejsca do życia. Vantage Development proponuje mieszkania w ramach inwestycji Kameralna Klecina. Do dyspozycji mieszkańców zostaną oddane mieszkania o powierzchni od 32 do 99 m kw.

Jeżeli zamieszkasz na osiedlu Kameralna Klecina, wcale nie będziesz musiał rezygnować z uroków miasta. Osiedle jest dobrze skomunikowane z pozostałą częścią Wrocławia, dzięki czemu połączysz życie w centrum z odpoczynkiem w malowniczym otoczeniu.

Nowe mieszkania we Wrocławiu powstają w różnych częściach miasta. Tylko od Ciebie zależy, gdzie zamieszkasz – wybierz lokalizację, która odpowiada Twojemu stylowi życia i mieszkaj wygodnie!

Poprzedni artykułLustro – nieodłączny element każdej garderoby
Następny artykułJakie wybrać drzwi wejściowe do domu?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj