Włoski styl. Dziś grzejniki.

Współczesna aranżacja wnętrz szuka innowacyjnych i ekstrawaganckich rozwiązań. Idealnie w ten nurt wpisują się grzejniki dekoracyjne firmy Brem, które powstają przy współpracy ze znanymi artystami i architektami. Zachwycają więc wyglądem oraz idealnie komponują się z każdym wnętrzem dodając mu stylu i charakteru.

Estetyka na pierwszym miejscu

Grzejniki są nieodłącznym elementem wyposażenia mieszkań, tylko zmienia się ich postrzeganie w kontekście aranżacji wnętrz. Obecnie poza rolą grzewczą stanowią doskonałą ozdobę każdego wnętrza. Wcześniej to funkcjonalność grzejników była stawiana na pierwszym miejscu, teraz są to walory estetyczne, nie zapominając jednak o ich komforcie użytkowania. Nowoczesne grzejniki dekoracyjne zachwycają swoim wzornictwem, są działami sztuki, które nie przestają spełniać swojej podstawowej funkcji grzewczej.

Ekskluzywne i innowacyjne dekoracje we włoskim stylu

Producent grzejników dekoracyjnych Brem przy współpracy z architektami i artystami tworzy luksusowe grzejniki pokojowe i łazienkowe pasujące do aranżacji w każdym stylu – klasycznym, retro, industrialnym, nowoczesnym czy minimalistycznym. Są to grzejniki klasy premium o nowoczesnym designie łączące w sobie walory estetyczne z funkcjonalnością. Włoski styl grzejników wyróżnia się bogactwem wzornictwa, które idealnie wpisuje się we współczesne założenia architektoniczne, gdzie zewnętrzna i wewnętrzna strona budynku ma tworzyć harmonijną całość. Producent grzejników łazienkowych i pokojowych Brem projektuje grzejniki na wzór współczesnej sztuki, która wprowadza ład do przestrzeni mieszkalnej i znacznie podnosi jej walory estetyczne.

Niebanalne kształty różnej wielkości i kolorze w najwyższej jakości

Producent grzejników Warszawa będący przedstawicielem firmy BREM w Polsce ma w swojej ofercie grzejniki w 80 kolorach zarówno satynowych, metalicznych, jak i połyskujących bądź o chromowanym wykończeniu. Ich różnorodność sprawia, że ożywią każde pomieszczeniu nadając mu niepowtarzalnego charakteru. Grzejniki BREM to synonim wysokiej jakości materiałów i dbałości o szczegóły.

Do kolekcji Brem należą pokojowe grzejniki dekoracyjne takie, jak na przykład:
– Brem Oltre czy Brem Confini od Stefano Soddu – odzwierciadlające dążenie do stworzenia nowej formy harmonii. podkreślające siłę natury i ciepła;
– Brem Struttura Alta od Max Marra – wykonany z fantazyjnie giętej stali z wypalaną powłoką;

oraz dekoracyjne grzejniki łazienkowe, jak choćby:

– Brem Rome – w kształcie eleganckiej płaskiej płycie z fantazyjnymi relingami na ręczniki;
– Brem Tram – w kształcie nieregularnego trapezu ożywiającego wnętrze łazienki;
– Brem Vinci – o nieskazitelnych liniach ze schowanymi zaworami (z tyłu kolektorów), który poprzez grę światła dodaje dynamiki wnętrzu.

Wysoka jakość wykonania grzejników dekoracyjnych BREM w połączeniu z niebanalną formą czyni je doskonałą propozycją dla wszystkich ceniących sobie nowoczesną sztukę oraz innowacyjne rozwiązania.

Włoski styl. Dziś grzejniki.
Oceń!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here