Drzwi STAR – prawdziwa gwiazda w ofercie firmy OknoPlus

drzwi wejściowe do domu, drzwi zewnętrzne do domu

Dobre pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz. A skoro drzwi wejściowe do domu jednorodzinnego są jego wizytówką, warto zadbać o ich piękno, estetykę i stylistyczne dopasowanie do elewacji budynku. Jednak o ich wyjątkowym charakterze świadczyć będzie także rodzaj zastosowanego materiału i typ zabezpieczeń – przecież drzwi mają zapewnić nam bezpieczeństwo, chronić przed zimnem i deszczem, a przede wszystkim – być funkcjonalne. Nowoczesna technologia, dbałość o solidne wykonanie połączone z wysokim stopniem izolacji termicznej oraz niebanalnym designem, czynią z drzwi STAR prawdziwą gwiazdę w ofercie firmy OknoPlus.

Jak przystało na idola STAR jest kwintesencją amerykańskiego indywidualizmu. Karolina, Gorgia czy Oklahoma zachwycają wyrazistością kolorów z palety RAL, ale elegancką, gładką i jednolitą powierzchnię skrzydła można z łatwością dostosować do najbardziej wymagających aranżacji. Jak w amerykańskim śnie – tu wszystko jest możliwe – ukryte zawiasy, gustowny pochwyt z dodatkiem drewna czy czytnik linii papilarnych zamiast tradycyjnego zamka. Niepowtarzalny design, indywidualne podejście, możliwość personalizacji i wyrażenia siebie to największe zalety drzwi STAR.

Ogromny wybór zaczyna się od koloru – od stonowanych, piaskowych odcieni poprzez szeroką gamę palety RAL aż po okleinę drewnopodobną. Jednolitą powierzchnię skrzydła mogą ozdobić aplikacje, szerokości od 8 do 15 mm, ze szczotkowanej stali nierdzewnej lub folii drewnopodobnej, dekoracyjne frezowania lub szyby: przezroczyste, refleksyjne, barwione w masie, Satinovo, bezpieczne, weneckie lustro, piaskowane (ich wzór może nawiązywać do aplikacji panelu). Równie szeroki wybór dotyczy pochwytów – zlicowanych lub nawierzchniowych, ze szczotkowanej stali szlachetnej, o różnorodnych wielkościach i kształtach.

Jednak to, co z drzwi STAR czyni prawdziwą gwiazdę, kryje się w ich wnętrzu. W parze z niebanalnym designem i ogromnymi możliwościami aranżacyjnymi idą bowiem wysokie parametry izolacyjności termicznej. Panele nakładkowe wykonane są z blachy aluminiowej (zewnętrzna 3 mm, wewnętrzna 2 mm) wypełnionej twardą pianką izolacyjną PU, G-60 kg/m³, a dodatkowo od strony zewnętrznej między blachą a pianką stosuje się gumę dylatacyjną o grubości 4 mm. W ten sposób, dzięki nowoczesnej technologii, współczynnik przenikania ciepła osiąga wartości od 0,57 W/m²K w przypadku drzwi pełnych i 0,89 W/m²K – dla drzwi z pakietem szybowym.

„Amerykański rodowód” Alu STAR znajduje swoje odbicie w podejściu do prywatności. Spokoju domowego ogniska broni zasuwnica firmy GU z wielopunktowym ryglowaniem, dzięki której drzwi zabezpieczone są nie tylko w części środkowej, gdzie znajduje się wkładka, ale również na dole i górze skrzydeł. Ten rodzaj ryglowania poprawia również ich szczelność, zabezpieczając domowników przed wiatrem i opadami deszczu. Przed niepożądanymi gośćmi może dodatkowo ochronić blokada antywyważeniowa czy ruchoma rozetka przeciwrozwierceniowa.

Rada eksperta OknoPlus:

Drzwi Alu STAR wyposażane są standardowo we wkładki montażowe, które ze względów bezpieczeństwa powinny zostać wymienione po zakończeniu prac wykończeniowo-remontowych. Zachęcamy do zastosowania wkładek patentowych klasy C. Nasi Klienci, decydując o sposobie zamykania drzwi, poza tradycyjnym kluczem mają również do wyboru: czytnik linii papilarnych, czytnik RFID, patentowy klucz wyposażony w kartę bezpieczeństwa, na której zakodowane są dane do wykonania duplikatu, pilot, klawiaturę numeryczną, a nawet system elektronicznej kontroli dostępu blueSmart.

Dane techniczne:

Aluminiowe drzwi STAR

  • wymiary maksymalne: 1200 x 2350 mm,
  • aluminiowa ościeżnica z profilu STAR o szerokości 90 mm z przekładką termiczną o szerokości 34 mm,
  • aluminiowe skrzydło drzwiowe z profilu STAR o grubości 90 mm z przegrodą termiczną i wypełnieniem z twardej pianki izolacyjnej PU, G-60 kg/m³,
  • Uw=0,57 W/m²K w przypadku drzwi pełnych,
  • Uw= 0,89 W/m²K dla drzwi z pakietem szybowym.

Dodatkowe informacje: www.oknoplus.com.pl

Producent: OknoPlus

Powiązane tematy: drzwi wejściowe do domu, drzwi zewnętrzne do domu, wygłuszenie drzwi w domu, wygłuszanie drzwi w domu, dom tysiąca drzwi rodzinne sekrety, drzwi wejściowe do domu ceny, drzwi do domu zewnętrzne, nowoczesne drzwi zewnętrzne do domu, wisiał przy drzwiach domu sowy, drzwi wejściowe do domu cena, wymiary drzwi wejściowych do domu, drzwi wejściowe do domu drewniane, drzwi wejsciowe zewnetrzne do domu, drzwi wewnętrzne do domu, wyciszanie drzwi w domu, drzwi z garażu do domu, wytłumienie drzwi w domu, dom drzwi i okien, drzwi wejściowe do domu wymiary, czym wygłuszyć drzwi w domu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here