Doceniajmy elegancje systemów ogrzewania

Grzejniki są częścią wyposażenia domu, o której zazwyczaj nie myśli się wcale lub wybiera pod koniec aranżacji wnętrz. Świadomość znaczenia grzejników dekoracyjnych rośnie jednak z roku na rok wraz z powiększaniem się oferty modeli. Producenci tworzą niesamowite i interesujące wzory, dzięki którym grzejniki łazienkowe stanowią efekt dekoracyjny we wnętrzu. Zawinięte niczym muszla ślimaka, szklane, ozdobione wybraną grafiką, poziome, pionowe, okrągłe – asortyment grzejników to wybór przyprawiający o zawrót głowy!

Grzejniki łazienkowe – praktyczność i estetyka

Grzejniki łazienkowe mają szczególne znaczenie w naszych łazienkach, gdyż dobre ich ogrzanie zapewnia optymalną wilgotność i brak ryzyka powstawania pleśni. Istotną rolę mają zwłaszcza grzejniki drabinkowe, które umożliwiają wygodne suszenie na nich ręczników. Wybór wzorów, kolorów i kształtów jest tak ogromny, że każdy dopasuje je do swojego wnętrza, z którym stworzą wyjątkowy i spójny efekt dekoracyjny. W gamie grzejników łazienkowych mamy uniwersalne i bardziej tradycyjne modele grzejników drabinkowych Radox takie, jak Armonia Q-kolor 9005T, Neos-White czy Minimal. Jeśli poszukujesz oryginalnych i awangardowych propozycji, przygotowaliśmy niebanalne warianty np. w kształcie okręgów – Circle, pozakręcany niczym meandry rzeki – River czy wyglądem przypominający półkę – Smart-Ral 9010. Niektóre grzejniki łazienkowe wcale nie przypominają standardowych grzejników drabinkowych – Snake-Textura Black wydaje się być wężem, który z pewnością przyciągnie do siebie całą uwagę. Inny model – Allure Duo-Black – zdaje się być elegancką ramą od lustra, co fenomenalnie prezentuje się w modernistycznych wnętrzach. Puść wodzę fantazji i wybierz fantazyjny grzejnik łazienkowy z efektem dekoracyjnym.

Serie grzejników dekoracyjnych pokojowych

Niejedna osoba bez wątpienia szukała sposobu, aby ukryć grzejnik pokojowy w swoim salonie. Trzeba przyznać, że grzejniki żeliwne starej daty warto było w jakiś sposób zamaskować. Nowoczesne modele są jednak innowacyjne, pomysłowe i gwarantują dekoracyjny efekt, który dodatkowo stanowi atrakcyjny element aranżacji wnętrza. Dla miłośników modernistycznego stylu i minimalizmu przygotowaliśmy ciekawe propozycje: stylowa Vertica D-Textura Black, w całości wypełniona Nova-Textura Black, awangadrowa Big Tube Uno czy innowatorska Arena-Ral 4008. Zapewnij sobie najlepszej jakości grzejniki z efektywnym systemem ogrzewania i designerskim stylem zapewniającym efekt dekoracyjny w całym domu.

Pomysły na dopasowane do wnętrza grzejniki

Marzysz o fototapecie, która przenosi myślami w malownicze miejsca, ale nie chcesz umieszczać jej na ścianie? My to umożliwimy! Grzejniki łazienkowe czy pokojowe mogą być przeszklone i ozdobione efektowną grafiką. Wypróbuj model Nova Glass Motyw-Paris i zapewnij sobie zakątek Paryża w swoim pokoju! Zapoznaj się z pełną gamą inspiracji na stronie producenta grzejników drabinkowych Radox Radiators.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here