Designerskie grzejniki łazienkowe

Designerskie grzejniki łazienkowe

Designerskie grzejniki łazienkowe

Coraz więcej osób dobierając grzejniki do swoich wnętrz zwraca uwagę nie tylko na ich walory użytkowe, ale również na ich estetykę. Nie inaczej sytuacja przedstawia się w przypadku grzejników łazienkowych, które mają w większości łazienek spełniać szereg funkcji. Na szczęście coraz bogatsza oferta designerskich modeli sprawia, że kaloryfer może stać się prawdziwą ozdobą toalety lub łazienki.

Wariacje na temat grzejników drabinkowych

Od wielu lat w polskich łazienkach niepodzielnie królują grzejniki typu drabinkowego. Zamiłowanie użytkowników wynika z faktu, że pozwalają one na efektywne suszenie ręczników czy też bielizny na rozgrzanym kaloryferze. Większości osób grzejniki łazienkowe drabinkowe nie kojarzą się z najnowszym designem. Tymczasem współczesne modele potrafią naprawdę zaskoczyć swoją oryginalną formą oraz kolorystyką. Osoby chcące pozostać przy klasycznym modelu drabinkowym, ale jednocześnie pragnące wprowadzić do swojej łazienki powiew najnowszych trendów, mogą z powodzeniem zdecydować się na grzejnik z pochyłymi profilami lub też model w nietypowym, intensywnym kolorze. Takie rozwiązanie pozwoli domownikom cieszyć się oryginalnym designem kaloryferów przy jednoczesnym zachowaniu ich walorów praktycznych – sprawdź grzejniki na https://www.bricoman.pl/artykuly-hydrauliczne/grzejniki/wodne-stalowe

Oryginalne grzejniki dla odważnych

Jeżeli w naszej łazience mamy wydzielone osobne miejsce do suszenia bielizny czy też rozwieszania ręczników, możemy pokusić się o bardziej dekoracyjny grzejnik łazienkowy, który nie będzie nam służył jako dodatkowa suszarka. Najbardziej zachowawczym osobom z pewnością przypadną do gustu proste grzejniki kwadratowe lub prostokątne, które posiadają na roncie jednolitą osłonę, ewentualnie posiadającą niewielkie otwory. Istnieje również szereg modeli dla odważnych. Na bazie poziomych lub pionowych rur tworzy się na przykład grzejniki o takich fantazyjnych kształtach jak romb czy też trójkąt. Wracając do płaskich grzejników z osłonami warto wspomnieć, że obecnie można wybrać taki model zdobiony efektowną fototapetą bądź zdjęciem. Osoby, które mają większy budżet, mogą z kolei zainteresować się grzejnikami wykonanymi z ozdobnego kamienia.

Pamiętajmy, że aby designerski grzejnik łazienkowy służył nam jak najdłużej, nie warto na nim oszczędzać przy jego zakupie. Zdecydowanie najlepiej w tak wilgotnych pomieszczeniach sprawdzi się grzejnik aluminiowy, który jest wysoce odporny na powstawanie korozji. Dodatkowym ich atutem jest fakt, że szybko się nagrzewają, a oprócz tego są wyjątkowo lekkie i gładkie w dotyku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here